Keramická dílna Lucie Polanská – Kontakt

Originální keramická tvorba pro byt, dům i zahradu. Domovní znamení a čísla, zahradní doplňky, květináče, práce na zakázku.

Putim 229, Písek 397 01
IČ: 03441482
GSM: +420 775 211 578

Děkuji, že jste navštívili stránky, kde nabízím své výrobky z mé malé dílničky v Jižních Čechách. Převážně pracuji na zakázku (domovní čísla, domovní znamení, zvonková tlačítka, žardiny, zahradní fontánky apod). Má keramika je originální, 100% ruční výroba a pálená na vysokou teplotu,  takže vysoce kvalitní a mrazuvzdorná .  Pokud se Vám líbí něco z již prodaných, ráda Vám jej vyrobím znovu. Jen prosím berte na vědomí, že fotografie u výrobků jsou spíše ilustrační. Mohou se lišit jak barvou, tak tvarem. Zaručuji si tak, že každý kousek je opravdový originál a je i prakticky nemožné, aby se povedly dva zcela stejné. Výrobní proces u ruční výroby keramiky je zdlouhavý (modelování, schnutí, přežah , glazování, ostrý výpal) , proto termín dodání je cca 3-4 týdny , u větších plastik 1 – 3 měsíce

Nabízím i keramické kurzy pro děti a večerní kurzy pro dospělé. Bližší info na mé adrese lucie.polanska@gmail.com nebo prostřednictvým formuláře viz níže .

Mé zboží je možné zakoupit i na Fler.cz

Prostřednictvím formuláře níže mi můžete poslat vzkaz.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Ručně modelovaný, keramický reliéf, Pán lesa
Keramický, domovní zvonek s mosazným tlačítkem.
Ručně modelované, keramické domovní znamení na zakázku.